Townships South Africa | Dronryp | Friesland

Nieuws

Inkrimping grote sponsors

Kortgeleden (mei en juli) stuurden we containers met goederen naar Gambia ; de vrachtkosten voor deze zendingen werden betaald door mensen, die een goed doel nastreven in dat land. Wij (onze stichting) collecteren de benodigde goederen voor hen, regelen de voortgang van het transport, zorgen voor documenten en laten ze meeliften op de vrachtprijsreductie, welke we steeds van onze rederij genieten. Op de meest recent-geplaatste foto's op onze website is te zien, dat de goederen op de juiste bestemmingen zijn aangekomen, vooral mede door de vertrouwde contactmensen, die we - net als in Zuid Afrika - in Gambia hebben. 

Al een tijdje sturen we geen spullen meer naar Zuid Afrika ; dit wordt enkel en alleen veroorzaakt door het feit dat onze stichtingskas leeg is. Er is nog veel voor onze stichting te doen in de townships en alle voorwaarden voor een zending zijn nog prima; op 1 dus na. Menigmaal hebben we onderbouwde sponsorverzoeken bij o.a. bankinstellingen en de PostcodeLoterij. Vooral deze grote organisaties wijzen ons af als te kleine stichting zijnde; met niet sterke motiveringen laten ze het afweten. Wellicht zien ze meer in sponsoring van gebeurtenissen, waarbij hun naam vaak en overduidelijk in beeld wordt gebracht. We stoppen echter niet met onze inspanningen, maar beleven op dit moment de genoemde handicap.